Jsme občané Čech, Moravy, Slezska a Slovenska, kteří dospěli k názoru, že této zemi ani lidem neprospívá rozdělování společnosti na přízeň politickým stranám. Máme pocit, že už téměř 32 let opakovaně sklízíme po volebních slibech ze strany vládních politiků zejména nekompetenci bez odpovědnosti a lhostejnost k lidem i této zemi. Máte stejný pocit? Přidejte se k lidem, kteří to tu chtějí dát do pořádku bez politiků! Toto jsou důvody proč se naše cesty spojily a pracujeme v České i Slovenské republice na opravdové změně. Máme připravené řešení a tím je princip společného veřejného rozhodování, známý jako ČINNÁ KOMPETENCE. Pokud se máme jako lidé rozhodnout pro společnou hodnotu, která by nás mohla spojovat a ne rozdělovat, musíme jí porozumět a uvěřit. Na těchto stránkách se o tomto principu rozhodování dozvíte vše, co je třeba v menu „O Činné kompetenci“. K našim aktivitám také patří pořádání online konferencí, na které zveme veřejnost. Chystáme také veřejné rozhodování Činné kompetence na témata, která si zvolí sami lidé.

Vaše dotazy jsou vítány a těšíme se na společnou cestu za společným rozhodováním ve prospěch lidí a této země! Pokud jste již rozhodnuti a jste spíše na straně lidí, nežli na straně politiků, PŘIDEJTE SE K NÁM a dáme to tu společně bez politiků do pořádku a je jedno, zda-li před volbami, ve volbách, nebo po volbách.

Vážené občané, chystáme pro vás novinky a aktivity! Již jsme spustili veřejné konference a promlouvali v rádiu Svobodný vysílač. Informace naleznete v menu „O Činné kompetenci“ ana našem YOUTUBE . Nyní  chystáme projekty, jako například videa o ČK, nebo „ONLINE REFERENDUM“, „Řekni, co chceš řešit“, průzkumy, diskuze s odborníky k vašim tématům a samozřejmě také pořádání veřejných Činných kompetencí!